Dzięki nabywanej przez lata wiedzy zdajemy sobie sprawę z tego, jak najskuteczniej wykorzystać najmocniejsze atuty surowca, takie jak jego sprężystość, lekkość i wytrzymałość. Wiemy, jak istotne są dla Klientów kwestie bezpieczeństwa, dlatego pod tym kątem została sprawdzona każda nasza deska. Dobra cena to kolejny podkreślany przez Klientów atut naszych wyrobów. Łączymy nowoczesne rozwiązania i specjalistyczne maszyny z tradycyjnymi metodami, aby dostarczyć ponadczasowy produkt w korzystnych cenach.

Dzięki współpracy z nami zyskujesz:

Produkty dostarczone naszym własnym transportem, lub na Twoje życzenie transportem zewnętrznym (przy ilościach hurtowych).

Możliwość płatności kartą płatniczą, BLIKiem lub przelewem. Wystawiamy faktury VAT.

Możliwość odbioru towaru z dnia na dzień, bez konieczności ponownego przechodzenia procesu realizacji zamówienia, dzięki nieustannej rozbudowie magazynów.

Produkty obrabiane na nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie urządzeniach operowanych przez wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem.

Bazę produktów w stałym asortymencie oraz niezmienność wymiarów, pod którą kryje się pewność, że jeśli wrócisz do nas za rok, otrzymasz ten sam produkt od ręki.

Dobór rozwiązań zamiennych w przypadku braku produktu, który akurat Cię interesuje. Od nas nie wyjdziesz z niczym.

Precyzyjnie wycinane produkty zachowujące dokładny wymiar na całej długości dzięki zaawansowanym maszynom i nieustannej kontroli procesu produkcji.

W myśl zasady, że zadowolenie naszego Klienta jest dla nas priorytetem, szybko rozpatrujemy reklamacje i proponujemy dogodne rozwiązania.

Zobacz produkty dla wykonawców