Istnieje niewiele materiałów konstrukcyjnych, z których cywilizacja człowieka korzysta od tysięcy lat. Należy do nich drewno – wykonywane z niego wyroby są używane przez ludzkość od starożytności i cieszą się niezmienną popularnością aż do czasów współczesnych. Ze względów środowiskowych i ekonomicznych przerób naturalnego surowca powinien odbywać się w profesjonalny i zgodny ze standardami sposób. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego jako tartak przykładamy najwyższą wagę do jakości, precyzji i
bezpieczeństwa pracy.
Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem obejmującym drewniane elementy wykończeniowe i budowlane do domu, których jesteśmy bezpośrednim producentem.

Dzięki współpracy z nami zyskujesz:

Produkty dostarczone naszym własnym transportem, lub na Twoje życzenie transportem zewnętrznym (przy ilościach hurtowych).

Możliwość płatności kartą płatniczą, BLIKiem lub przelewem. Wystawiamy faktury VAT.

Bezpłatne wyceny materiału przygotowane przez dział sprzedaży w oparciu o zestawienie wysłane na adres e-mail.

Najwyższej jakości asortyment od ręki. Dzięki dużym magazynom, oraz stałej ofercie produktów, mamy je wszystkie na miejscu.

Bazę produktów w stałym asortymencie oraz niezmienność wymiarów, pod którą kryje się pewność, że jeśli wrócisz do nas za rok, otrzymasz ten sam produkt od ręki.

Dobór rozwiązań zamiennych w przypadku braku produktu, który akurat Cię interesuje. Od nas nie wyjdziesz z niczym.

Wsparcie naszych sprzedawców oraz fachowe doradztwo i dobór najbardziej optymalnego materiału w najkorzystniejszej dla Ciebie cenie.

W myśl zasady, że zadowolenie naszego Klienta jest dla nas priorytetem, szybko rozpatrujemy reklamacje i proponujemy dogodne rozwiązania.

Zobacz produkty dla Klientów detalicznych