Decydując się na nasze wyroby, można zyskać pewność, że prezentują doskonałe parametry mechaniczne i atrakcyjny design. Jako producent wykończeniowych i budowlanych elementów drewnianych, a także półfabrykatów do dalszej produkcji dbamy też o korzystne ceny, na które mogą liczyć wszyscy Klienci. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży dbamy o to, żeby nasze produkty prezentowały najwyższą jakość wykonania i były dostępne w atrakcyjnych cenach. Inwestujemy w innowacyjne rozwiązania technologiczne, aby dostarczyć solidne i w pełni bezpieczne artykuły z drewna sosnowego.

Dzięki współpracy z nami zyskujesz:

Produkty wykonane z surowca 
z certyfikatem PEFC zapewniającym solidną gwarancję legalnego źródła pochodzenia oraz jakości drewna.

Produkty dostarczone naszym własnym transportem, lub na Państwa życzenie transportem zewnętrznym (przy ilościach hurtowych).

Produkty suszone we własnych suszarniach na miejscu, 
z dokładnością do +/- 2%, co gwarantuje nieustanną kontrolę procesu suszenia także dzięki nowoczesnym, precyzyjnym przyrządom mierzącym wilgotność.

Możliwość płatności kartą płatniczą, BLIKiem lub przelewem. Wystawiamy faktury VAT.

Bazę produktów w stałym asortymencie oraz niezmienność wymiarów, pod którą kryje się pewność, że jeśli wrócisz do nas za rok, otrzymasz ten sam produkt od ręki.

Produkty obrabiane na nowoczesnych, markowych, zaawansowanych technologicznie urządzeniach operowanych przez wykwalifikowanych pracowników 
z wieloletnim doświadczeniem.

Możliwość odbioru towaru z dnia na dzień, bez konieczności ponownego przechodzenia procesu realizacji zamówienia, dzięki nieustannej rozbudowie magazynów.

Elastyczność pod względem zmiany wymiarów, sposobu pakowania, etykietowania towaru lub układania materiału na paletach.

Zobacz produkty dla firm